اخبار

دیدار مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی با نماینده محترم ولی فقیه در استان

نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان:
رسیدگی سریع به تخلفات عامل دلگرمی مردم و بازدارندگی از تخلفات است
نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان گفت: تسریع در روند رسیدگی به تخلفات و رسانه ای کردن برخورد های انجام شده با متخلفین از طرفی باعث دلگرمی مردم و از طرفی عامل مهمی در بازدارندگی از تخلف است.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان، آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان در دیدار با غلام‌رضا گنجی مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری کار این مجموعه را سخت و حساس عنوان کرد و ضمن تاکید بر همکاری و هماهنگی دستگاه‌های مختلف برای موفقیت این مجموعه، بیان داشت: متاسفانه برخی تخلفات صورت گرفته در عرصه‌های مختلف و همچنین روابط قومی و قبیله‌ای  باعث عدم رسیدگی به کار مردم و بروز نارضایتی شده است.
امام جمعه زاهدان بیان داشت: وجود ارگان‌هایی برای رسیدگی به شکایات، مایه امیدواری مردم و نبود آن عامل گلایه‌مندی بیشتر خواهد بود.
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ضمن ابراز گلایه از عدم نقش‌آفرینی موثر دستگاه‌های متولی در حوزه بازرسی، به آسیب شناسی این حوزه پرداخت و گفت: ضعف در حوزه بازرسی یا به علت تعدد تخلفات انجام شده و یا عدم اعلام  برخوردها است.
رئیس شورای فرهنگ عمومی استان تاکید کرد: تسریع در روند رسیدگی به تخلفات و رسانه‌ای کردن برخورد با متخلفین از طرفی باعث دلگرمی مردم و از طرفی عامل مهمی در بازدارندگی از تخلف است.
آیت‌الله محامی خواستار تحفظ بر سلامت دستگاه‌های نظارتی شد و گفت: کار فرهنگی همه‌جانبه، مستمر و در سطح عموم مردم و ادارات باید انجام شود تا هر کس در هر جایی کارش را به خوبی انجام دهد.

دیدار با آیت الله محامی

۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵